Ninebot KickScooter MAX G30E II

Maksimum Mobilite

Yeni jenerasyon Ninebot KickScooter MAX G30E II, konforlu sürüş ve uzun mesafeli ulaşım için size en iyi çözümü sunar. Popüler MAX G30 modelinin tüm teknik özellikleri yeni jenerasyona da taşınmış olup, yeni MAX G30E II ilave reflektörler ve plakalık ile donatılmış, katlama mekanizması ise daha pratik hale getirilmiştir.

₺ 17,000.00 KDV dahil

Ninebot KickScooter MAX G30

Tüm Potansiyelini Keşfet

Yeni Ninebot KickScooter MAX G30 (Powered by Segway), 10 inç lik tübles lastikleri ve 65 km lik menzili ile ulaşım için size pazardaki en konforlu ve en iyi çözümü sunar. Ek olarak Ninebot MAX G30’daki diğer iyileştirmelerden birisi de itici güç sisteminin devrimsel bir şekilde geliştirilmiş olmasıdır.

Ninebot 5A Hızlı Şarj Ünitesi

Şarj Süresini Kısaltmak İçin İdeal

Şarj süresini 3 saate kadar indirir. Sadece Ninebot KickScooter MAX G30 modelleri ile uyumludur.

₺ 2,000.00 KDV dahil

Ninebot KickScooter E25E

Performans, Stil & Konfor: Hepsi Bir Arada!

Ninebot KickScooter E25E ile performans, stil veya konfor arasında bir seçim yapmanıza gerek yok çünkü bu model size hepsini birarada sunabilir.

₺ 10,000.00 KDV dahil

Ninebot KickScooter Harici Pil Kiti

Menzilini Arttır

Montajı kolayca yapılabilen bu ekstra pil sayesinde Ninebot KickScooter ES/E22/E45 modelleri ile artık daha uzağa gidebilirsin. Ek olarak sadece ES1 ve E22 modellerinde 5 km/saat lik hız artışı da sağlamaktadır.

₺ 3,500.00 KDV dahil

Segway Drift W1

Üzerine Çık ve Eğlenceyi Başlat

Segway Drift W1 ile stil içinde hareket edebilir ve eğlenebilirsin. İki ayrı e-Paten kullanım ile ilgili sınırsız seçenek sunar. Dans et, süzül, dön veya sadece kay!

₺ 4,000.00 KDV dahil

Ninebot Z10

Macera Başlasın

Bu gelişmiş aracın en öne çıkan özelliği hız arzunuzu tatmin edecek şekilde saatte 45 km’ye kadar sürat yapabilmesidir. Üstelik buna ek olarak Ninebot Z10 tam bir yol canavarı olarak tasarlanmıştır, bu sayede tek seferde 90 km lik bir yolculuk yapmanıza olanak sağlar.

Ninebot by Segway ONE S2

Hakim Ol

ONE S2 sadece bir ulaşım aracı değildir – normal bir Hoverboarda göre bambaşkadır. Asfalt üzerinde yüksek hızlı ekstrem bir spor. Rakiplerine bu tek teker ile meydan oku.

Segway i2 SE

Maraton Koşucusu

Segway i2 SE ile gitmen gereken yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsin. i2 SE, birçok zemin ve arazi koşulunda konforludur. Taş yollarda, çim veya kumlu alanlarda bile güvendesin. Tümsekler veya çukurlar?  Yokuşlu yollar? i2 SE güvenilir bir ulaşım aracıdır.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz

Segway x2 SE

Araziyi Dert Etme

Segway x2 SE tüm yol koşullarının hakimidir. Gitmen gereken yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsin. x2 SE neredeyse her tür zeminde konforludur. Çamurlu yollarda, çim ve taşlı, topraklı patika yollarda bile güvendesin. Yokuşlu yollar? Zor hava koşulları? x2 SE her koşulda güvenilir bir ulaşım aracıdır.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz

Segway SE-3

Güvenlikte Öncü

Segway SE-3 Patroller polis ve güvenlik hizmetleri için özel olarak tasarlanmıştır. Yaya bölgeleri, alışveriş merkezleri ve havaalanları gibi alanlarda güvenlik faaliyetlerine yöneliktir.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz