Ninebot S

Hayatını Hareket Halinde Yaşa

Yeni Ninebot S, şehir içinde eğlenceli, güvenli ve stil sahibi mobilite için ideal yol arkadaşıdır. Kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarıma ek olarak bu araç  yüksek performans parametleri sunar.

₺ 4,990.00 KDV dahil

Ninebot Gokart Kiti

İyi Olan Kazansın

Ninebot Gokart Kiti, sunduğumuz en eşsiz aksesuarlardan biridir. Hızlı, elektrikli ve çevre dostu bir Gokart ile hem çocuklar hem yetişkinler için sınırsız eğlence!

₺ 5,990.00 KDV dahil

Segway Drift W1

Üzerine Çık ve Eğlenceyi Başlat

Segway Drift W1 ile stil içinde hareket edebilir ve eğlenebilirsin. İki ayrı e-Paten kullanım ile ilgili sınırsız seçenek sunar. Dans et, süzül, dön veya sadece kay!

₺ 3,990.00 KDV dahil ₺ 3,490.00 KDV dahil

Ninebot by Segway KickScooter ES1

Nereye Gidersen Git Keşfetmeye Devam Et

Eğlence, alışveriş veya ulaşım – Toplam ağırlığı 11.3 kg olan Ninebot by Segway KickScooter ES1 tek elle bile taşınabilir, dolayısıyla bu hafiflik sayesinde mükemmel bir yol arkadaşıdır.

₺ 4,990.00 KDV dahil

Ninebot by Segway KickScooter ES2

Öne Geç, Sürüşün Tadını Çıkar

Eğlence, alışveriş veya ulaşım – Eğer ulaşım için akıllı ve verimli bir yol arıyorsanız yepyeni Ninebot by Segway KickScooter ES2 tam size göre.

₺ 5,990.00 KDV dahil

Ninebot KickScooter Harici Pil Kiti

Hem Menzilini Hem Hızını Arttır

Kolay montaj ile Ninebot by Segway KickScooter ES1/ES2’de hem daha hızlı hem de daha uzağa gidebilirsin.

₺ 1,500.00 KDV dahil

Ninebot by Segway ONE S2

Hakim Ol

ONE S2 sadece bir ulaşım aracı değildir – normal bir Hoverboarda göre bambaşkadır. Asfalt üzerinde yüksek hızlı ekstrem bir spor. Rakiplerine bu tek teker ile meydan oku.

Bilgi için iletişime geçiniz

Ninebot by Segway E+

Tüm Yollar Senin

Ninebot by Segway E+ gün içindeki kısa yolculuklar için idealdir. Bisiklet veya araba yerine işe giderken kullanabilirsin. Yaya olarak ulaşabileceğine inanmadığın yerlerin tadını çıkar.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz

Segway i2 SE

Maraton Koşucusu

Segway i2 SE ile gitmen gereken yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsin. i2 SE, birçok zemin ve arazi koşulunda konforludur. Taş yollarda, çim veya kumlu alanlarda bile güvendesin. Tümsekler veya çukurlar?  Yokuşlu yollar? i2 SE güvenilir bir ulaşım aracıdır.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz

Segway x2 SE

Araziyi Dert Etme

Segway x2 SE tüm yol koşullarının hakimidir. Gitmen gereken yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsin. x2 SE neredeyse her tür zeminde konforludur. Çamurlu yollarda, çim ve taşlı, topraklı patika yollarda bile güvendesin. Yokuşlu yollar? Zor hava koşulları? x2 SE her koşulda güvenilir bir ulaşım aracıdır.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz

Segway SE-3

Güvenlikte Öncü

Segway SE-3 Patroller polis ve güvenlik hizmetleri için özel olarak tasarlanmıştır. Yaya bölgeleri, alışveriş merkezleri ve havaalanları gibi alanlarda güvenlik faaliyetlerine yöneliktir.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz

Segway miniLITE

Eğlence ve Stil Bir Arada

miniLITE ile sürüş kolay ve eğlencelidir. Kapalı veya açık alanda nereye istersen gidebilir ve 18 km’ye kadar yol katedebilirsin.

Üretimi sonlandırılmıştır.

Ninebot by Segway miniPRO

Tüm Yollar Senin

miniPRO kolay bir şekilde normal olan tüm yol koşulları ile baş edebilir. İstediğin yere, istediğin zaman git. Segway miniPRO mucizesini keşfedin ve yeni maceralara atılın.

Üretimi sonlandırılmıştır.

Segway miniPLUS

En Sadık Takipçin

Segway miniPLUS kişisel bir robota sahip olmak gibidir. Sahip olduğu yüksek teknoloji, geliştirilmiş işlevsellik ve gösterişli tasarım miniPLUS’ı, Segway mini Serisi içindeki en gelişmiş modeldir.

Üretimi sonlandırılmıştır.