Segway Drift W1

Üzerine Çık ve Eğlenceyi Başlat

Segway Drift W1 ile stil içinde hareket edebilir ve eğlenebilirsin. İki ayrı e-Paten kullanım ile ilgili sınırsız seçenek sunar. Dans et, süzül, dön veya sadece kay!

₺ 3,990.00 KDV dahil

Segway miniLITE

Eğlence ve Stil Bir Arada

miniLITE ile sürüş kolay ve eğlencelidir. Kapalı veya açık alanda nereye istersen gidebilir ve 18 km’ye kadar yol katedebilirsin.

Bilgi için iletişime geçiniz

Ninebot by Segway miniPRO

Tüm Yollar Senin

miniPRO kolay bir şekilde normal olan tüm yol koşulları ile baş edebilir. İstediğin yere, istediğin zaman git. Segway miniPRO mucizesini keşfedin ve yeni maceralara atılın.

₺ 5,990.00 KDV dahil

Segway miniPLUS

En Sadık Takipçin

Segway miniPLUS kişisel bir robota sahip olmak gibidir. Sahip olduğu yüksek teknoloji, geliştirilmiş işlevsellik ve gösterişli tasarım miniPLUS’ı, Segway mini Serisi içindeki en gelişmiş modeldir.

₺ 7,290.00 KDV dahil

Ninebot by Segway KickScooter ES1

Nereye Gidersen Git Keşfetmeye Devam Et

Eğlence, alışveriş veya ulaşım – Toplam ağırlığı 11.3 kg olan Ninebot by Segway KickScooter ES1 tek elle bile taşınabilir, dolayısıyla bu hafiflik sayesinde mükemmel bir yol arkadaşıdır.

₺ 4,990.00 KDV dahil

Ninebot by Segway KickScooter ES2

Öne Geç, Sürüşün Tadını Çıkar

Eğlence, alışveriş veya ulaşım – Eğer ulaşım için akıllı ve verimli bir yol arıyorsanız yepyeni Ninebot by Segway KickScooter ES2 tam size göre.

₺ 5,990.00 KDV dahil

Ninebot by Segway ONE S2

Hakim Ol

ONE S2 sadece bir ulaşım aracı değldir – normal bir Hoverboarda göre bambaşkadır. Asfalt üzerinde yüksek hızlı ekstrem bir spor. Rakiplerine meydan oku.

Bilgi için iletişime geçiniz

Ninebot by Segway E+

Tüm Yollar Senin

Ninebot by Segway E+ gün içindeki kısa yolculuklar için idealdir. Bisiklet veya araba yerine işe giderken kullanabilirsin. Yaya olarak ulaşabileceğine inanmadığın yerlerin tadını çıkar.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz

Segway i2 SE

Maraton Koşucusu

Segway i2 SE ile gitmen gereken yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsin. i2 SE, birçok zemin ve arazi koşulunda konforludur. Taş yollarda, çim veya kumlu alanlarda bile güvendesin. Tümsekler veya çukurlar?  Yokuşlu yollar? i2 SE güvenilir bir ulaşım aracıdır.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz

Segway x2 SE

Araziyi Dert Etme

Segway x2 SE tüm yol koşullarının hakimidir. Gitmen gereken yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsin. x2 SE neredeyse her tür zeminde konforludur. Çamurlu yollarda, çim ve taşlı, topraklı patika yollarda bile güvendesin. Yokuşlu yollar? Zor hava koşulları? x2 SE her koşulda güvenilir bir ulaşım aracıdır.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz

Segway SE-3

Güvenlikte Öncü

Segway SE-3 Patroller polis ve güvenlik hizmetleri için özel olarak tasarlanmıştır. Yaya bölgeleri, alışveriş merkezleri ve havaalanları gibi alanlarda güvenlik faaliyetlerine yöneliktir.

Fiyat bilgisi için iletişime geçiniz