Daha üretken olun

Öğrenmesi son derece kolay olan Segway® Personal Transporter (PT), her türlü iş koluna uyarlanabilecek, üretkenlik arttırıcı bir araçtır. Müşteriler tarafından yapılan fizibilite çalışmalarına göre üretkenlik kazancı iki haneli rakamlarla ifade edilmektedir. Segway PT, çalışanlara hız kazandırır ve daha kısa zamanda daha çok alan gezebilmelerini sağlar.

Taşıma kapasitelerini arttırarak rutin işleri kolaylaştırır ve işle ilgili yaralanma masraflarını azaltır.

Segway PT’nin çalışma şekli sayesinde dar alanlarda manevra yapabilmek için gerekli olan çevikliğe sahip olurlar. Ayrıca şirketler benzinli araçlardan, ve onların getireceği işletme ve bakım masraflarından kurtulur.

Daha fark edilir olun

Segway PT’yi gözden kaçırmak imkansızdır. Açık seçik görülebilen bir güvenlik son derece caydırıcıdır. Hiçbir şey de Segway PT kullanan bir güvenlik görevlisinden daha fark edilir olamaz.

Kullanıcılar yerden 20 cm. yüksekte olduğundan park yerindeki arabalar arasında veya depodaki kutular arasında dahi görülebilir ve daha iyi bir görüş açısına sahiptir.

Dünyanın dört bir köşesindeki güvenlik kuruluşları her geçen gün, görevlilerin daha görülebilir olmalarını ve suç mahalline veya acil durumlara daha çabuk ulaşmalarını sağlayarak Segway PT’nin kampüs ve alışveriş merkezi güvenlik görevlilerine nasıl fayda sağladığını daha iyi görmektedir.

Düşük işletme masrafları

Yakıt ihtiyacı olmaksızın kolaylıkla şarj edilebilen piller sayesinde günlük işletme masrafları sadece kuruşlarla ifade edebilecek miktarda olacaktır.

Piller 90-260 volt ve 50-60 Hz’lik herhangi bir priz kullanılarak (çoğu ülkede mevcut) yeniden şarj edilebilir.

Şarjın tam olarak dolması 8-10 saat sürer ki bunun masrafı da bir gazete kadardır.

Güvenilir ve dayanıklı bir araç

Yirmi yıldan fazla bir süredir ortaya çıkan bilimsel yeniliklerden faydalanan Segway PT, kapsamlı olarak test edilmiş ve bir kullanıcının karşılaşabileceği çevresel durumların neredeyse hepsinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Segway PT’yi bu kadar verimli ve üretken yapan diğer bir özellik güvenilirliğidir.

Özel bir bakım gerektirmeden kullanılabilecek şekilde özenle imal edilmiş olması nedeniyle uzun vadede tasarruf etmenizi sağlar. Yatırım getirinizi belirlemek için üretkenlik hesaplayıcımızı kullanarak verimlilikteki artışı kendiniz görün.