Ninebot E+

Akıllı, kendinden dengeli ve iki tekerlekli,

hayatınızı renklendiren şık geziler için tasarlandı.

Kısa Yolcuklar için Yenilikçi Akıllı Robotlar

Bu ulaşım aracı gerçekten var mı? Zarif ve basit görünüm, kolay öğrenilebilir ve sürülebilir, rahat ve kompakt, yürümekten daha hızlı ve daha kolay ve de trafikten uzak. Bu akıllı çağda bilim ve teknoloji içeren, sahip olmanın ve kullanmanın pahalı olmadığı bir araç. Hatta çevre dostu ve düşük karbon ekonomisinin bir parçası…Daha fazla? Evet, hem özel hem de popüler…

Tüm bunlar Ninebot için sadece bir başlangıçtır. Üzerine çıktığınızda farklı ve inanılmaz tecrübeler yaşayacaksınız.

22 km

Azami Menzil

22 km/h

Azami Sürat

3-4 saat

Şarj Süresi

23.5 kg

Ağırlık

Göz Kamaştırıcı ve Sağlam, Sade ama Basit Değil

Ninebot hem sağlam hem cazibelidir. Malzemenin kendini ifade edebilmesi için sarfedilen emek sayesinde malzeme yalın haldedir, boya yok süsleme yok. Havacılık mühendisliğinde kullanılan inanılmaz güçlü AZ-91D magnezyum alaşım gövde, petek hücreli yapısı ve CAE simulasyon tasarımı sayesinde sadece 1.7 kg’dır. Yön kolu ise harikulade görünüm ve dokuya sahip mat alüminyum alaşımdır.  Ninebot’un yüksek kaliteli görünümünü elde etmek iPhone’larda da kullanılan özel beyaz porselen kaplama LEXANTM VisualFX polikarbonat reçine tercih edilmiştir.

Üstün ve Gelişmiş bir Çekirdekten Hassas ve Dengeli Geziler

Savunma sanayinde kullanılan insansız hava araç teknolojilerini baz alan Ninebot mühendisleri uzun araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında ikinci nesil kendinden dengeli kontrol sistemi Ninesys Mk2TM  tanıtmışlardır. 5 senelik veri düzenlemesi ve yenilemelerin ardından geliştirilen teknoloji şimdi Ninebot 9’da bulunan kendinden denge özelliğine uygulanmıştır. Çıkış gücü 80V/100A değerlerine kadar ulaşabilir, güç rezerve katsayısı ise 10 kat daha fazladır. Daha hızlı tepki verme, artan güvenilirlik ve yeni eklenen ekran ve Bluetooth modülü ile performansı inanılmazdır.

Yedekli Güvenlik Teknolojisi

Kimse arızalanan bir Ninebot’dan düşmek istemez. Bir hava aracına benzer şekilde Ninebot’un normal çalışması içindeki hassas devreler ve servo motorlar gibi yüksek teknoloji ürünü parçalara bağlıdır. Dolayısıyla mühendisler modern uçaklarda yaygın bir şekilde kullanılan yedekli güvenlik teknolojisini uyarlamışlardır. Ninebot içinde önemli parçalardan iki adet bulunmaktadır, biri normal operasyon için kullanılırken diğeri ise beklemededir. Normal olarak çalışan bir parçanın olası bir arızasında cihaz otomatik olarak beklemede olan olan parçadan faydalanır ve kullanıcıya güvenli bir şekilde durması için bir uyarı verir. Bu şekilde bir tasarımın maliyeti daha yüksektir ancak kullanıcı güvenliği için buna kesinlikle değer.

Sessiz ve Ekonomik bir Beyefendi

Ninebot’un ana gücünü üretmek için yüksek güç yoğunluğuna sahip bir servo motoru üçüncü nesil direk akım dönüşüm teknolojisi ile birlikte kullandık. Daha yüksek enerji dönüşüm verimliliğini sağlamak için ise Ninebot’un dişli kutusunu CAE ile tasarladık.

Neredeyse her bir vat, ses veya ısı için değil güç üretmek için kullanılır. Ninebot, yavaşladığınızda, fren yaptığınızda veya yokuş aşağı indiğinizde, oluşan enerjiyi boşa harcamaz. Bunun yerine kinetik enerjiyi geri kazanarak pile depolar ve böylece hızlandığınızda veya yokuş yukarı çıktığınızda enerji sağlar.

Farklı bir Yaşam Biçimi, Kaybolan Zamanı Yakalayın

Hayatınızı değiştirmeye çalışmıyoruz, sadece zenginleştirmeyi umut ediyoruz. 1 ile 10 km arasındaki kısa mesafeli yolculuklar yürümek için çok uzun, geleneksel bir araç için ise çok kısa olabilir. İşte bu yüzden Ninebot’u kullanmalısınız. Artık yürümek yok, trafik sıkışıklığı yok. 20 km/saat olan azami sürati ve 16 inç lastiklerinin sunduğu tutuş ve darbe emişi sayesinde tüm zeminlerin üstesinden gelebilirsiniz. Her bir kilometre için enerji maliyeti sadece 3 kuruştur. Daha da önemlisi herkes daha yoldayken sizin varış noktasında bir çay keyfi yaşamak için vaktiniz olur.

Arabalar ile İş Birliği, Telefonlar için Refakatçi

Ninebot’un yenilikçi kısa mesafe ulaşım çözümü, yürüme ve araba kullanma arasındaki boşluğu doldurur. Gidon kolay bir şekilde sökülebilir. Tüm cihaz ağırlığı 20 kg’dır. Bu özellikler sayesinde bir araba bagajına rahatça sığar. Akıllı telefon uygulaması (iOS ve Android) ile gösterge panelini kontrol edebilir, cihaz ayarlarını yapabilir, hata ve sürüş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ek olarak cihaz güncellemeleri de aynı uygulama üzerinden yapılabilir. Eğer şarj cihazınızı unuttuysanız hiç dert etmeyin, Ninebot ile telefonunuzu bile şarj edebilirsiniz. 

Renk İhtişam Yaratır, Gece daha da Güzel

Ninebot, göz kamaştırıcı ve kolay değiştirilebilir üç farklı renkte LEXANTM VisualFX polikarbonat reçine bir gövde ile sunulmaktadır. Kristal deniz mavisi, taze limon yeşili ve zengin şarap kırmızısı gövdenin özel dokusu ile birleştiğinde gurur verici ve göz kamaştırıcı bir performans sergiler.

Gidon borusu üzerindeki hava kanalları ile harmanlanmış özel aydınlatma, arka lamba, far telefon yardımı ile hareketli bir neon gösterisi yaratabilecek şekilde özelleştirilebilir. Tüm bu özellikler sürüşü daha etkili ve görsel yapmakla kalmaz, aynı zamanda gece sürüşünü daha güvenli hale getirir.

İnsan ve Robot Arasındaki Olağanüstü Etkileşim

Vücut ağırlığınızı ileri geri kaydırarak Ninebot kullanmayı çok kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu sayede Ninebot tüm aile bireyleri tarafından paylaşılabilecek akıllı bir gezi robotudur. Gerektiği takdirde gidon borusunun yüksekliği kolay bir şekilde ayarlanabilir.

Sürüş esnasında Ninebot ile ilgili bilgiler likit kristal ekran ile her an kontrol edilebilir ve LED ekranın özel tasarımı sayesinde her açıdan net bir şekilde görülebilir. Her bir Ninebot 5-10 metre kapsama alanına sahip iki akıllı kumanda ile donatılmıştır. Sanatsal tasarım, gösterişli görünüm ve konforlu gidon Ninebot zarifliğine vurgu yapar. Detaylar üzerinde asla ödün vermeyiz.