Net Ağırlık

11.4 Kg

Portatif tasarımı sayesinde kolayca taşınabilir.

Azami Sürat

24 Km/h

Güvenliğiniz için pil gücü düşük olduğunda hız sınırlayıcı devreye girer.

Azami Menzil

30 km

Kullanıcı ağırlığı, çevre sıcaklığı, yol durumu ve diğer faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Şık ve Popüler

Ninebot uygulaması ile ayarlanabilir binlerce göz kamaştırıcı ışık efekti sayesinde Ninebot One S2 hem kişisel tarzınızı yansıtır hem de farklı renkler ile pilin durumunu gösterir.

Çift Pil Haznesi

Ninebot One S2, 2 adet pil ile donatılmıştır,
biri sol tarafta diğeri ise sağ taraftadır.
Hız ve menzil gereksinimlerinizi karşılamak için araç bir pil söküldüğü taktirde bile çalışabilir.

Mobil uygulama sayesinde akıllı yönetim – kişisel asistanınız

Ninebot One S2’u Bluetooth ile telefonunuzdaki uygulamaya bağladığınızda sürüş ile ilgili bilgileri ve cihaz teknik verilerini görebilir, gerçek zamanlı hata teşhisi yapabilir, kişisel ayarları değiştirebilir ve her zaman her yerde yazılım güncellemesi yapabilirsiniz.  Ek olarak sosyal ağ üzerinde farklı tecrübeye sahip yeni arkadaşlar bulabilir, sürüş keyfini her zaman her yerde paylaşabilirsiniz.

Bluetooth 4.0; Apple 4S ve üzeri, iOS7.0 ve üzeri,  iphone, ipad, ve ipod touch ile uyumludur; iphone 5 için optimize edilmiştir.

*Gösterge paneli
*Araç durum diagnostiği
*Kişiselleştirilebilir ayarlar
*Yazılım güncellemesi
*Yeni Kullanıcı eğitimi
*Sosyal ağ platformu

Akıllı Pil Yönetim Sistemi (BMS)

BMS araçtaki her hücrenin durumunu takip ederek hataların minimumda tutulmasını sağlar. Bu sayede pil emniyeti garanti altındadır.  Sistem olası bir problemde uyarı fonksiyonunu devreye sokarak güvenlik nedeniyle kapanma gerçekleştirir.

Araç bagajında kolayca taşınabilir

Son derece hafif ve portatif olan bu kendinden dengeli araç aracınızın bagajında düzenli bir seyahat arkadaşı olacaktır…yeter ki hafta sonu gezilerinizde geride bırakmayın!

Önce Güvenlik

Segway & Ninebot Grubu kendinden dengeli araçlarda ve güvenlik algoritmalarında 16 senelik tecrübeye ve bu sektörde 400’den fazla ana patente sahiptir. Tüm ürünlerimiz sıkı şirket standartlarına uygun olarak üretilir ve kontrol edilirler.