Her sürüşte yeni bir heyecan!

Ulaşım için yeni bir model var… Daha ne bekliyorsun? Bir Segway miniPRO üzerine çık ve son teknolojinin hızını ve büyüsünü hisset! Bu inanılmaz cihaz sizi dengede tutar ve hareketlerinizi algılar. İleri mi gitmek istiyorsunuz? Ağırlığınızı ileri verin. Yüksek performanslı, son teknoloji ürünü kontrol mekanizması birçok sensör ve gelişmiş işlemciler ile beraber çalışarak maksimum derecede esneklik ve kullanım kolaylığı sağlar. miniPRO kolay bir şekilde normal olan tüm yol koşulları ile baş edebilir. İstediğin yere, istediğin zaman git. Segway miniPRO mucizesini keşfedin ve yeni maceralara atılın.

18 Km/s

AZAMİ SÜRAT

15

GÜVENLİK KONTROLÜ

30 Km*

MENZİL

1600 Watt

MOTOR GÜCÜ

*Azami pil menzili sürücünün ağırlığına, zemin şartlarına, yüzey eğimine ve ortalama hıza bağlıdır.

Kısa sürede kullanmayı öğrenin!

miniPRO’yu kullanmak sizi endişelendirmesin. Başlamak son derece kolaydır. Çalışma prensibini sizin için kolaylaştırdık. Saatlerce eğitim gerektirmez! Hatta merdiven çıkmak kadar basittir. Biraz kendinizi ayarlayın ve miniPRO artık kontrolünüz altında… miniPRO’nun hassas sensörleri vücudunuzun her hareketini algılar. Bu sensörler sizi dengede tutar. Nereye gitmek istiyorsanız o yöne yönlendirin. Yenilikçi Leansteer® (manevra çubuğu) bacak kontrol borusu daha kolay ve daha dengeli bir sürüş tecrübesi sunarak rakiplerini gölgede bırakır. Eller serbest! Birkaç dakikada başlayın ve pratik yaparak gitgide uzman olun.

Yüksek Performanslı Motor

Bu hafif ve taşınabilir araç inanılmaz performansı sayesinde 18 km/saat azami sürate ulaşabilir! miniPRO, yürüme ile kıyaslandığında 4 kere daha hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda dinamik denge fonksiyonu sayesinde çok daha istikrarlıdır. 15 derecelik bir yokuş veya küçük bir tümsek problem teşkil etmez.

İleri seviyedeki konfigürasyonu güçlü bir motor verimi ve yumuşak bir sürüş tecrübesi sağlar. İki adet direkt sürüşlü motor 800 Watt’a kadar toplam güç üretir. İşte gerçek güç!

800 W

MAKSİMUM GÜÇ,
ÇİFT MOTOR

18 Km/s

AZAMİ SÜRAT

70 Nm

AZAMİ TORK

Uzaktan Kumandalı miniPRO

miniPro’nuzu kullanmadığınız zaman, akıllı telefonunuzun Bluetooth teknolojisi ile uzaktan kumanda edebilirsiniz. Kolay bir şekilde uygulamayı yükleyin ve miniPro’nun kontrolünü ele alın. Aracın size gelmesini sağlayın, ışık renklerini ayarlayın, güvenlik özelliklerini artırın. Bunları ve daha fazlasını mobil cihazınız yapabilirsiniz.

İnsansız aracı deneyin!

Uzun Mesafeli Sürüş

Kompakt tasarım? Evet. Şık ve modaya uygun? Evet. Bu araç sizi tam bir şarj ile inanılmaz bir şekilde 30 km uzağa götürebilir. Alışılagelmiş piller hem yüksek performans hem de mesafe sağlayamaz. miniPRO’da sürdürülebilir 1200W güç sağlayan son teknoloji ürünü 18650 lityum pil kullanılmaktadır.

Gelişmiş ve akıllı pil yönetim sistemi gerçek zamanlı olarak her pil hücresinin durumunu takip eder. Ek olarak bu sistem pil seviyesi düşük olduğu zaman otomatik dengeleme yapar. Akıllı telefon uygulaması ile size pil hakkında bilgiler verir ve olası bir problem halinde sizi uyarır. Güvenliğiniz önemlidir!

Hafif, kompakt, sağlam!

13 kg ve rahatça bagaja koyulabilir.

Temel tasarım gerekliliklerinden biri arabanızı bagajına sığabilen hafif ve kompakt bir gövde ortaya çıkarmaktı. Bu sebeple, titanyum alaşım, alüminyum alaşım ve karbon fiber gibi havacılık malzemelerinin dayanıklılık ve performansları karşılaştırıldıktan sonra miniPRO’nun ana gövdesi için seçilen malzeme magnezyum alaşım oldu. Çünkü aynı malzeme çok sağlam ve hafif bir metal olduğundan uzay araçlarında kullanılıyor.

Lastik/Jant Takımı

Konfor ve güvenlik için lastik ve jantların mükemmel uyumu gereklidir. Mühendisler, ölçülerinde ötesine giderek olağanüstü performans için vakumlu lastikler ve alüminyum jant tercih etmişlerdir. Standart 6-8 inç dolma lastikler ile karşılaştırıldığında 10.5 inçlik patinaj yapmayan vakumlu lastikler yol tutuşu ve darbe emişi konusunda daha iyi performans sağlamaktadır. Ek olarak, bilgisayar tasarımlı desen şekli denge ve sürüş kapasitesini büyük ölçüde artırır.

Yenilikçi Güvenlik Önlemleri

Kendinden dengeli kişisel taşıyıcı tasarımında güvenlik çok önemlidir. 400’den fazla patenti ile Segway güvenlik teknolojindeki 16 yılı aşkın tecrübesini miniPRO’ya aşılamıştır. miniPRO askeri standartları yerine getirerek darbe dayanıklılığı için güvenilirlik testini geçmiştir. miniPRO, engebeli yollarda bile yumuşak bir sürüş tecrübesi sunar. Hepsi birbirinden daha zor 50’den fazla teste tabi tutulan miniPRO’nun güvenli bir taşıyıcı olduğu kanıtlanmıştır. Tüm bu güvenlik garantisine rağmen güvenli sürüş konusunda bilinçli olmak gerekir. Dolayısıyla yayalardan, diğer araçlardan ve karayollarından uzak durun.[5]

uyarilar

Her anlamda Akıllı Tasarım

Güvenli ve konforlu bir sürüş için ergonomik bacak kontrol desteği

Bacak kontrol desteği, iç bacağınıza en iyi şekilde uyum sağlaması için ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Desteğin üst ve alt radyan tasarımı sayesinde sağa ve sola dönüşler yumuşak bir şekilde yapılabilir. Aynı zamanda desteğin poliüretan süngeri esnektir ve üst düzey konfor için yumuşaktır.

Ayarlanabilir Yükseklik

kişiselleştirilebilir bacak kontrolü

Farklı yaş ve boy gerekliliklerini sağlamak için, miniPRO herkesin zevk alabileceği şekilde tasarlanmıştır. miniPRO’nun yüksekliği kişiye uyum için kolay bir şekilde ayarlanabilir.

*Güvenlik için her miniPRO sürüşünde kask ve koruyucu ekipmanların kullanılması önemle tavsiye edilir. Yayalardan, diğer araçlardan ve karayollarından kaçının.

  1. 25˚C’lik bir çevre sıcaklığında, 70 kg ağırlığında bir sürücü tam şarjlı bir miniPRO ile düz bir zeminde 15 km/saat lik sabit bir hız yapabilir.
  2. Söz konusu hız bir yetişkinin ortalama yürüme hızının 1 m/saniye (3.6 km/saat) olduğu baz alınarak hesaplanmıştır. Gerçek değer yol koşullarına, çevre sıcaklığına ve kat edilen mesafeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
  3. Her zaman trafik kurallarına uyun. Kar, buz ve çamurlu yollarda kullanmayın.
  4. Akıllı telefon uygulaması için Android 4.3 veya üzeri ve iOS 5.0 veya üzeri gerekir.
  5. Kullanım Kılavuzu’ndaki tüm güvenlik talimatlarını okuyun, anlayın ve uygulayın.
  6. Ninebot ve Segway ortaklığı Nisan 2015’de başlamıştır.